6hp/100l frekvensstyrt skruekompressor CCS 6A100T

CCS6A100T - 6hp skruekompressor

Les merShow less
kr 27,450.00 (eks. MVA)
På lager
Leasingtilbud for bedrifter
Priseksempel for leasing over 60 måneder. Kortere leasing tilbys også.

660,-/mnd (+ etableringsgebyr 1500,-)
Forespørselen ble sendt, takk for henvendelsen!

Leasingavtale for 6hp/100l frekvensstyrt skruekompressor CCS 6A100T

Mange av våre produkter er tilgjengelige for leasing. Fullfør skjemaet nedenfor, og en av våre medarbeidere vil snart kontakte deg for videre prosess.

Vennligst oppgi telefonnummeret ditt, så kan vi raskt nå deg ved behov.

Har du spørsmål om avtalen? Legg dem til i dette området.

Relaterte produkter
Beskrivelse

10 bars kompressor.

For et mindre verksted (6 hk kompressor, ca. 20–40 % gjennomsnittlig belastning) vil en frekvensstyrt-skruekompressor spare omtrent 1,0–1,6 kWh per driftstime sammenlignet med en vanlig skruekompressor, og 1,6–2,1 kWh per time sammenlignet med en stempelkompressor.

Data:

  • 100l tank
  • Gir 560l/min ved 7 bar
  • Gir 490l/min ved 10bar
  • 63dB
  • 156 kg
  • 3x230V
  • CE godkjent

    CCS6A100T skrukompressor er beregnet for mindre verksteder hvor det her behov for masse luft. Gir nesten 600l/min v/7 bar kontinuerlig.

    Kompakt frekvensstyrt skruekompressor med integrert tank for private og mindre verksteder. Meget kompakt m/hjul og kan knapt høre at den går Dette er en 230V 3 fas kompressor. Designet i Tyskland og hvor Siemens har levert motor, PLC og kontaktor. Avgitt luftmengde fra kompressor justeres automatisk etter luftforbruk (en stempel kompressor er enten på eller av). I og med at en skruekompressor kan gå kontinuerlig så er tankstørrelse av mindre betydning. Mesteparten av luftverktøy krever langt mindre enn 300l/min. Avgitt luftmengde kan enkelt justeres (max 10 bar) på operatør panelet. Jo mindre trykk - jo mer luft gir den.

    Frekvensstyrt kompressor er mye mer energi økonomisk sammenlignet med en som har fast hastighet

    Hvorfor velge frekvensstyrt skruekompressor

    Kan redusere strømforbruk med opptil 35% (strømforbruk står for omtrent 70% av total kostnadene ved anskaffelse av en kompressor)
    Opptil 12% mer effektiv enn en stempelkompressor
    Mye mer stillegående sammenlignet med stempel kompressor
    Kan gå døgnet rundt (stempel kompressor kan gå max 65% av tiden)
    Oljeinnhold i luftsystem er en brøkdel sammenlignet med stempelkompressor noe som beskytter luftverktøyene

    Les merShow less
    Produktdetaljer
    4102
    Sist vist
    Kunder som kjøpte dette produktet kjøpte også:
    14 andre produkter i samme kategori:

    Meny

    Innstillinger

    Trykk for flere produkter.
    No products were found.